Yedekleme (BACKUP) Hizmetlerimiz

Backup as a Service – Hizmet olarak basit, akıllı, güvenli veri koruması- Public Cloud veya Datacosmos’dan aldığınız SAAS ve PAAS hizmetleri üzerindeki verilerinizin yedeklenmesini ve bu verilerin bir kopyasının coğrafi olarak başka bir alana gönderilmesini istiyorsanız bu hizmetten faydalanabilirsiniz. Şirket içi, SaaS ve bulutta tutulan veriler için Datacomos, hibrit bulut yolculuğunuz için size en iyi seçeneği sunar.

 -Sanal Makine ve Kubernetes Yedeklemesi

-Office 365 Yedekleme

-Veritabanı Yedeklemesi

-Son Kullanıcı Yedeği

-Dosya ve Nesne Yedekleme

-Salesforce Yedekleme

 Datacosmos ile verilerinizi nerede yaşarsa yaşasın korumak için Datacosmos bulutu üzerinde çalışan önde gelen veri koruma teknolojisinden yararlanın. Basit SaaS yönetimi aracılığıyla nihai ölçek ve kanıtlanmış güvenlik ile hibrit bulut yedeklemesi ile korunun.

Bir şirket e-postaları ne kadar süreyle saklamalıdır?

Saklama politikaları, şirketlere ve sektörlere göre değişebilir. Örneğin, HIPAA düzenlemeleri sağlık hizmeti şirketlerinin en az 6 yıl kayıt tutmasını zorunlu kılar. Datacosmos ile önceden yapılandırılmış bir saklama planı seçebilir veya kurumsal uyumluluk koruma ilkelerinize göre kendi planınızı özelleştirebilirsiniz.

Son kullanıcı yedeklemesi fidye yazılımlarına, kötü niyetli saldırılara veya çalınan dizüstü bilgisayarlara karşı nasıl koruma sağlayabilir?

Commvault’un anormallik algılama yetenekleri, anormal dosya erişim modellerini tanımlayarak fidye yazılımı veya kötü niyetli saldırı riskini azaltır. Coğrafi konum ve uzaktan silme işlevleri, kaybolan veya çalınan dizüstü bilgisayarlardaki verileri güvenli bir şekilde silebilir.